Centrum Kształcenia Pitagoras


Test ósmoklasisty

Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras znajduje się w Warszawie. To właśnie tam oferujemy kursy dla ośmioklasistów, które mają pomóc im w uzupełnieniu braków i usystematyzowaniu wiedzy. Prowadzimy szkołę, która zatrudnia wykształconych nauczycieli mających wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Dzięki nim możemy oferować lekcje, jakich żadna inna szkoła nie jest w stanie poprowadzić.
Z uwagi na to, że test ośmioklasisty jest dość trudny dla wielu uczniów zbliżających się do tego wielkiego dnia, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do współpracy i tym samym do uczestnictwa w naszych kursach. Oferujemy kursy, które mają na celu rozwijanie zdolności analizowanie i rozwiązywanie problemów. Prowadzimy zajęcia, które umożliwiają rozwijanie umiejętności wnioskowania, a także argumentowania i formułowania opinii. Pomagamy uczniom w zdobywaniu umiejętności zarządzania czasem egzaminacyjnym. Oferujemy lekcje, które mają doprowadzić do biegłego rozwiązywania testów ósmoklasisty. To, jednak nie wszystko, na co mogą liczyć nasi uczniowie.
Nasza szkoła ma bardzo dobry wpływ na ogólne samopoczucie uczniów. Dzięki nam zyskują wiarę we własne możliwości. Co więcej, nie stresują się tak bardzo, pisząc test ósmoklasisty. Zdobywają coraz lepsze oceny, a co najważniejsze, są w stanie osiągnąć dobry, satysfakcjonujący wynik na egzaminie.
Jeżeli masz problem z językiem polskim lub angielskim albo na przykład z matematyką, zgłoś się do nas. Nasze zajęcia są skuteczne, bo mamy kompetentny zespół nauczycieli oraz zróżnicowany poziom zaawansowania grup. Dodatkowo zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia. Naszą ofertę wyróżniają dobre programy i metody nauczania. Lekcje prowadzimy w małych grupach liczących od 7 do 14 osób.
Chcesz dobrze zdać test ósmoklasisty? Nie wiesz jednak jak się do niego przygotować? Pomożemy. Skontaktuj się z nami już dziś i weź udział w naszych lekcjach. Nasze Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych w tej części kraju, w Warszawie.

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.11.2019