Dom Aukcyjny Ostoya


Wycena antyków

Niezmiernie miło nam, że to czytasz. Zachęcamy Cię wobec tego do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Prowadzimy Dom Aukcyjny Ostoya, który świetnie radzi sobie z zaspokajaniem oczekiwań bardziej i mniej wymagających klientów.
U nas nie tylko kupisz wymarzony antyk, ale również wycenisz swój mebel. Z uwagi na to, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży, wycena antyków nie jest nam straszna. Radzimy sobie z każdym przedmiotem. Nasza wycena jest zawsze rzetelna i uczciwa. Nie zawyżamy cen z powodu chęci wyższego zarobku. Do każdej wyceny podchodzimy profesjonalnie i poważnie.
Jeżeli zdecydujesz się przekazać swoje przedmioty na aukcję, wycena antyków zostanie przeprowadzona bezpłatnie. Tak samo, gdy zechcesz nam je sprzedać. Pierwszym etapem wyceny są szczegółowe oględziny przedmiotu: oceniamy jego historię, stan techniczny oraz wartość rynkową. Jeżeli posiadasz cenny przedmiot i chcesz sprawdzić jego wartość, to serdecznie zapraszamy Cię zarówno do naszego Domu Aukcyjnego Ostoya, jak też do kontaktu telefonicznego czy mailowego, w celu ustalenia kilku szczegółów.
Ponieważ bardzo dobrze znamy się na aukcjach, wycena antyków nie sprawia nam żadnych trudności. Tak więc bez względu na to, jaki antyk nam przyniesiesz, co zechcesz wycenić, zrobimy to zgodnie z Twoimi potrzebami. Szczegółowo zapoznaj się z naszą ofertą na stronie i wybierz usługę, z której chciałbyś skorzystać.
Oprócz obrotu antykami zajmujemy się również aukcjami różnorodnych dzieł sztuki. Nasza bogata oferta obejmuje zarówno dzieła młodej sztuki, obrazy malarstwa dawnego, dzieła z zakresu rzemiosła artystycznego, srebra, czy też zabytkowe militaria.
Niezależnie od tego, czy jesteś wytrawnym kolekcjonerem czy też po prostu pasjonatem sztuki w każdym wydaniu, z pewnością odnajdziesz u nas interesujące propozycje. Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści z chęcią na nie odpowiedzą. Zapraszamy do współpracy.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019