Dom Aukcyjny Ostoya


Antyki sprzedaż

Chcesz nabyć prawdziwe dzieła malarstwa dawnego, dzieła sztuki współczesnej, a może dzieła z zakresu rzemiosła? Nawet jeżeli marzą Ci się antyki, którymi mógłbyś wykończyć swoje mieszkanie, zgłoś się do nas, ponieważ sprzedaż, jaką prowadzimy w Domu Aukcyjnym Ostoya obejmuje właśnie to wszystko i wiele więcej. W branży jesteśmy obecni od wielu lat, dlatego jesteśmy rzetelnym i profesjonalnym partnerem. Zaufało nam już wielu kolekcjonerów, którzy z chęcią do nas wracają.
W naszej ofercie znajdziesz również srebra, okazy numizmatyczne, a także zabytkowe militaria. Każdy przedmiot, zanim trafi do naszej oferty, jest poddawany szczegółowym i profesjonalnym ekspertyzom. Czemu to służy? Przede wszystkim zależy nam na tym aby potwierdzić oryginalność i obiektywnie ustalić wartość rynkową.
Tak więc zwróć uwagę na naszą ofertę, na militaria, dzieła sztuki i antyki, bo sprzedaż, którą prowadzimy, koncentruje się wyłącznie na wyjątkowych i zarazem niezwykle oryginalnych okazach, które z pewnością będą stanowić idealne uzupełnienie Twojej kolekcji. Gwarantujemy, że wśród nich znajdziesz coś, co również i Ciebie zainteresuje. Dzięki temu, że poza domem aukcyjnym stacjonarnym prowadzimy też aukcje internetowe, nie musisz wychodzić z domu, aby wzbogacić swoją kolekcję o kolejne przedmioty. Zresztą sprawdź samodzielnie, a z pewnością się przekonasz. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Dziś antyki tak jak i obrazy oraz inne przedmioty kolekcjonerskie cieszą się ogromną popularnością, a ich sprzedaż systematycznie wzrasta. Jednak nie wszyscy zajmują się tym uczciwie, nie wszyscy też mają atrakcyjną ofertę. Tym właśnie wyróżniamy się na rynku. Mamy ogromny wybór wyjątkowych okazów, które już dziś możesz kupić w rozsądnej cenie. Zapoznaj się z naszymi aukcjami internetowymi, a jeżeli zechcesz, zapraszamy Cię serdecznie do naszego domu stacjonarnego, gdzie wszystkie przedmioty możesz zobaczyć na żywo. W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami – chętnie na nie odpowiemy!

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019