Multigrass


Trawa sztuczna

Marzy Ci się bujny trawnik, po którym można chodzić boso lub relaksować się leżąc i obserwując chmury? Przeraża Cię jednak wizja czasochłonnego podlewania, koszenia, nawożenia, aeracji, wertykulacji czy mulczowania? Dzięki Multigrass możesz mieć zieloną trawę przez cały rok – łatwo i wygodnie. Trawa sztuczna ma tę przewagę nad naturalną, że raz położona, w trakcie użytkowania nie wymaga niemal żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. W razie potrzeby można ją czasem przepłukać wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką – i to wszystko. Nasze trawy wykorzystywane są do aranżacji trawników domowych lub jako funkcjonalne podłoże na tarasach, balkonach, placach zabaw, boiskach sportowych oraz we wnętrzach. Z powodzeniem mogą być używane również w przestrzeniach użyteczności publicznej. Runo Multigrass wykonane jest najczęściej z włókien polipropylenowych, polietylenowych lub ich mieszanek, dzięki czemu jest trwała, odporna na skrajne warunki atmosferyczne, prosta w montażu, łatwa w utrzymaniu, nie wymaga podlewania, koszenia i nawożenia. Jest także miła w dotyku, daje ciepłe i przyjazne podłoże, idealne do chodzenia boso.
Najwyższa jakość i bezpieczeństwo naszych produktów są dla nas niezwykle istotne. Dlatego też trawa Multigrass posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, poświadczające jej właściwości. Nasze trawy są bezpieczne dla dzieci oraz dla zwierząt domowych.
Z nami urządzisz swoją zieloną przestrzeń w dowolnym miejscu – Multigrass nie boi się cienia, dużego nasłonecznienia czy braku naturalnego światła.
Jesteśmy hurtownią i dystrybutorem sztucznych traw MultiGrass. Sprzedaż prowadzona jest pośrednictwem autoryzowanych Punktów Sprzedaży w całej Polsce.
Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę www.multigrass.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji oraz parametry techniczne poszczególnych rodzajów traw Multigrass z jednej z naszych kolekcji: Basic, Comfort oraz Premium. Zebraliśmy tu także wskazówki dotyczące możliwych zastosowań, pielęgnacji i montażu naszych produktów. W razie pytań, nasi doradcy czekają na kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019