Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Nowy Sącz


Australia i Nowa Zelandia

Bajkowe krajobrazy rodem z „Avatara” istnieją naprawdę. Aby je zobaczyć, musisz jednak udać się w daleką podróż, którą może zorganizować dla Ciebie biuro podróży Logos tour. Możesz cieszyć się idealnie dobranym programem zwiedzania podczas wycieczek fakultatywnych i wyjazdów objazdowych, albo wypoczywać we własnym, ulubionym trybie na urlopach wypoczynkowych w dalekich lub całkiem bliskich krajach. Jeśli konwencjonalne kierunki wyjazdów zagranicznych już dawno Ci się znudziły i chciałbyś przeżyć i zobaczyć coś zupełnie wyjątkowego, wybierz się na wakacje z biurem podróży Logos tour. Czekamy na Twoją wizytę lub kontakt, a gwarantujemy, że będziemy w stanie przedstawić Ci oferty wyjazdów, które zaintrygują nawet wytrawnego obieżyświata.

Organizujemy wyjazdy na 7 kontynentów, dlatego z naszą pomocą dotrzesz tam, gdzie zawsze chciałeś – w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Możesz już teraz zakrzyknąć: „Hej przygodo!” i rezerwować wybraną ofertę wakacji wypoczynkowych lub wyjazdów objazdowych. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, wybierz połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w danej lokalizacji.

Wyjazd do Australii i Nowej Zelandii może być określany mianem wycieczki na krańce świata. Kiedy ląduje się w Australii, można mieć wrażenie, że znaleźliśmy się na zupełnie innej planecie. Wzmaga się ono podczas przemierzania Nowej Zelandii, gdzie można zobaczyć pola zastygłej lawy, stożki wulkanów oraz świat wybuchających co i rusz gejzerów. To krajobrazy znane z Mordoru z „Władcy Pierścieni”, które jednak istnieją naprawdę. Wyprawa do Australii, do krainy dzikich zwierząt, gdzie można napotkać najbardziej jadowite gatunki węży, zaskakuje miłośników egzotyki. Urlop w Australii niewątpliwie zadowoli entuzjastów nurkowania i snorkelingu. U wybrzeży tego kontynentu znajduje się ogromny, zdawałoby się nieograniczony, wielobarwny świat Wielkiej Rafy Koralowej. Z drugiej strony na kontynencie jest tajemnicza święta skała Aborygenów – rdzennych mieszkańców Australii – Uluru. Podczas wczasów w Australii i w Nowej Zelandii bez wątpienia nie można się nudzić.

Jeśli chcesz zobaczyć podczas wakacji Australię i Nową Zelandię, sięgnij po ofertę naszego biura, a przekonasz się, jaka piękna może być nasza planeta. Nie są to tylko puste słowa. Opinie podróżników, którzy nie raz już byli w Australii czy Nowej Zelandii, jak najbardziej potwierdzają tę tezę. Zajrzyj do naszej stacjonarnej siedziby Logos tour w Warszawie, albo do jednego z licznych oddziałów regionalnych i zapoznaj się z ofertą wyjazdów do Australii i wycieczek objazdowych po Nowej Zelandii. Możesz też tego dokonać za pomocą strony internetowej biura podróży, gdzie oferty te są dostępne w systemie rezerwacje online dla naszych klientów.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Adres: ul. Długosza 61, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie

Telefon: 18 443 58 50

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018