Przemysł

Stal-Mal Olsztyn

W Olsztynie działa nasza hurtownia stali, która oferuje różnego rodzaju rury, profile, pręty żebrowane, dwuteowniki, walcówki gładkie, kątowniki, strzemiona budowlane,… Read more »

Sklep internetowy Techem

Chcesz kupić dobrej jakości tablice BHP? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Maszyny do obróbki metalu

Maszyny do obróbki metalu od wiodących producentów międzynarodowych można znaleźć w asortymencie polskiej firmy L.M. Zalewski Technika Obróbki Powierzchniowej.

Maty dezynfekcyjne

Dezenfex to producent mat odkażających, z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dostarcza klientom profesjonalne i przede wszystkim skuteczne maty dezynfekcyjne,

Selfa GE

Działalność prowadzona przez firmę Selfa GE polega na produkcji wysokiej klasy grzałek przemysłowych. Zajmuje się tym od lat, a dokładnie… Read more »

Łańcuchy do podnoszenia ładunków

Łańcuchy do podnoszenia ładunków muszą wyróżniać się odpowiednią wytrzymałością. Nie inaczej jest w przypadku lin oraz pasów transportowych.

GAMMA Service

W najlepszej hurtowni środków czystości Clean 360 posiadamy artykuły wyłącznie od sprawdzonych producentów. Prowadząca ją firma Gamma Service dokłada wszelkich… Read more »

Zbiorniki

Zbiorniki na wodę na wymiar można zamówić w naszym przedsiębiorstwie Amagro. Oferta obejmuje modele przeciwpożarowe, przeznaczone na deszczówkę do zastosowania… Read more »