Przemysł

Maszyny do obróbki metalu

Maszyny do obróbki metalu od wiodących producentów międzynarodowych można znaleźć w asortymencie polskiej firmy L.M. Zalewski Technika Obróbki Powierzchniowej.

Maty dezynfekcyjne

Dezenfex to producent mat odkażających, z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dostarcza klientom profesjonalne i przede wszystkim skuteczne maty dezynfekcyjne,

Selfa GE

Działalność prowadzona przez firmę Selfa GE polega na produkcji wysokiej klasy grzałek przemysłowych. Zajmuje się tym od lat, a dokładnie… Read more »

Łańcuchy do podnoszenia ładunków

Łańcuchy do podnoszenia ładunków muszą wyróżniać się odpowiednią wytrzymałością. Nie inaczej jest w przypadku lin oraz pasów transportowych.

GAMMA Service

W najlepszej hurtowni środków czystości Clean 360 posiadamy artykuły wyłącznie od sprawdzonych producentów. Prowadząca ją firma Gamma Service dokłada wszelkich… Read more »

Zbiorniki

Zbiorniki na wodę na wymiar można zamówić w naszym przedsiębiorstwie Amagro. Oferta obejmuje modele przeciwpożarowe, przeznaczone na deszczówkę do zastosowania… Read more »

Niupak

Mając na uwadze rosnące wymagania odbiorców, firma Niupak systematycznie rozszerza swój asortyment oferując opakowania foliowe, których trwałość pozytywnie wyróżnia się… Read more »

Gomi

Potrzebujesz złożyć pilne zamówienie na gazy techniczne dla swojego przedsiębiorstwa? Zdecyduj się na ofertę marki Gomi.